Set Blanco Nova 45S + Daras S

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v e-spotrebice

Pouzivame asi mesiac, zatial sme spokojni..vyhovuje mi hlboka vanicka drezu..

• , zakúpené v CechShop.sk

• Najlacnejsia cena s pomedzi konkurencie
    • Dobra a rychla komunikacia
    • Prijemny pristup
    • Dodrzanie dodacieho terminu
    • Chybajuca moznost donasky az do bytu pri tazsie manipulovatelnych tovaroch

Celkovo som s nakupom spokojny. Obchod splnil moje ocakavania aj ked mi chybala moznost dorucenia az do bytu aj napriek tomu ze v bytovke je vytah.
    Balenie mi doslo poodierane co naznacovalo menej opatrne zaobchdzanie s tovarom.

Taky moj postreh...na balenie by som nalepil nalepku ze ide o krehky tovar a moze byt poskodeny...taktiez v akej polohe ma byt transportovany...pretoze mne doslo umyvadlo "na kant"

Produkt nemá žiadne parametre.

Kuchynský drez Nova 45 S je vyrábaný spoločnosťou Blanco, ktorá sa špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Ide o praktický a nadčasový  jednodrez s  190 mm hlbokou vaničkou a vhodne tvorenou odkladacou plochou, ktorá umožňuje dokonalé čistenie. Môžete ho zakúpiť vo viacerých farebných prevedeniach. Drez je určený do malých a stredne veľkých kuchýň, s minimálnou šírkou skrinky 45 cm. Balenie taktiež obsahuje odtokovú armatúru.

Orientácia drezu

Prvým parametrom, ktorý by ste mali zvážiť pred samotnou kúpu drezu je jeho priestorová orientácia. Blanco Nova 45 S sa radí medzi univerzálne obojstranné drezy, ktoré možno otočiť na pravú i ľavú stranu.

Vyrážanie otvorov

Uistite sa, či sa nálepky neposunuli zo stredu budúceho otvoru. Pred vyrážaním podložte drez zospodu z oboch strán a samotné vyklepkávanie prevádzajte pevnou oceľovou tyčou zásadne z vrchnej strany drezu.

Materiál

Granitový materiál je odolný voči poškriabaniu, vysokým teplotám i usadzovaniu nečistôt. Homogénne (rovnorodé) drezy tohto  typu sú  vyrábané z drveného kameňa (kremeň, žula), akrylátového spojiva a farbiva, vďaka čomu je ich povrch kamenitý. Možno ich jednoducho udržiavať klasickými čistiacimi prostriedkami a vďaka nízkej pórovitosti si poradia aj so škvrnami od vína či červenej repy.

Výrobca BLANCO

Nemecká firma BLANCO patrí k popredným a  najvyhľadávanejším značkám kuchynských drezov na svete. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných prevedeniach. Batérie sú z hľadiska farby i tvaru rovnaké, vďaka čomu bude Vaša kuchyňa pôsobiť nadčasovo a moderne aj po niekoľkých rokoch.

• , zakúpené v e-spotrebice

Pouzivame asi mesiac, zatial sme spokojni..vyhovuje mi hlboka vanicka drezu..

• , zakúpené v CechShop.sk

• Najlacnejsia cena s pomedzi konkurencie